СОЛА 2014 – рецепт.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Иако никој не рејтинг)
Loading ...

состојки

  • куруза консервированная,
  • Огурец свежий
  • Горбуша холодного копчения
  • ореви

 

Фото на готовиот сад:
ассорти 2008

настава (рецепт), Како да се готви:

  1. горбушу и огурец нарезаем,
  2. орехи измельчаем,
  3. все перемешиваем


Фото Готови јадења:
ассорти 2008


Како рецепт? Се е-мејл рецепти директно преку е-маил или да се претплатите на RSS фидот на блогот! 

Оставете коментар успешно тука

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени *

*