Пилешко филе оригиналниот – рецепт.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Иако никој не рејтинг)
Loading ...

состојки


Што ви е потребно (прехранбени состојки) для приготовления Филе куриное оригинальное – рецепт.:
Филе куриное
соја сос
Фото на готовиот сад:
Филе куриное оригинальное

настава (рецепт), Како да се готви:


Как приготовить Филе куриное оригинальное – рецепт.
Филети сече во мали парчиња. Залить соевым соусом и оставить на 20 минути. Только не больше.
СРЈ.

Фото Готови јадења:
Филе куриное оригинальное


Како рецепт? Се е-мејл рецепти директно преку е-маил или да се претплатите на RSS фидот на блогот! 

Оставете коментар успешно тука

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени *

*