напиток,,ОСВЕЖАЮЩИЙ´´ – рецепт.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Иако никој не рејтинг)
Loading ...

состојки


Што ви е потребно (прехранбени состојки) для приготовления напиток,,ОСВЕЖАЮЩИЙ´´ – рецепт.:
ванильное мороженное
апельсиновый сок
Фото на готовиот сад:
напиток,,ОСВЕЖАЮЩИЙ´´

настава (рецепт), Како да се готви:


Как приготовить напиток,,ОСВЕЖАЮЩИЙ´´ – рецепт.
в стакан положить 2 st.l. мороженного,наливаем сок.

Фото Готови јадења:
напиток,,ОСВЕЖАЮЩИЙ´´


Како рецепт? Се е-мејл рецепти директно преку е-маил или да се претплатите на RSS фидот на блогот! 

Оставете коментар успешно тука

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени *

*