Салат из авокодо – рецепт.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Иако никој не рејтинг)
Loading ...

состојки


Што ви е потребно (прехранбени состојки) для приготовления Салат из авокодо – рецепт.:
Авокадо – 1
пиперка -1/2
Зелёный перц -1/2
Сыр твёрдый -200гр
Крабовое мясо- 1 до.
мајонез
Фото на готовиот сад:
Blankrecipe

настава (рецепт), Како да се готви:


Как приготовить Салат из авокодо – рецепт.
Авокадо,бибер,сирење,crabmeat – се сече на мали коцки.
мајонез,сол по вкус.

Фото Готови јадења:
Blankrecipe


Како рецепт? Се е-мејл рецепти директно преку е-маил или да се претплатите на RSS фидот на блогот! 

Оставете коментар успешно тука

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени *

*