Салат из грибов муэр с яйцом. – рецепт.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Иако никој не рејтинг)
Loading ...

состојки


Што ви е потребно (прехранбени состојки) для приготовления Салат из грибов муэр с яйцом. – рецепт.:
Чёрный древесный гриб муэр 1 пач.
Яйцо 2шт.
Репчатый лук 1 среден.
лук 2-3 zuʙka.
Соевый соус по вкусу 2-4 st.l.
Перец черный и красный по вкусу.
Столовый уксус по вкусу.
Фото на готовиот сад:
Салат из грибов муэр с яйцом.

настава (рецепт), Како да се готви:


Как приготовить Салат из грибов муэр с яйцом. – рецепт.


Фото Готови јадења:
Салат из грибов муэр с яйцом.


Како рецепт? Се е-мејл рецепти директно преку е-маил или да се претплатите на RSS фидот на блогот! 

Оставете коментар успешно тука

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени *

*