Салат овощной – рецепт.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Иако никој не рејтинг)
Loading ...

состојки


Што ви е потребно (прехранбени состојки) для приготовления Салат овощной – рецепт.:
Лук зеленый-100гр
Яйца вареные-3шт
Редиска-6шт
Сметана-2ст.л
Сол по вкус
Фото на готовиот сад:
Салат овощной

настава (рецепт), Како да се готви:


Как приготовить Салат овощной – рецепт.
јајца, кромид,редис порезать на средние кусочки
Заправить сметаной.

Фото Готови јадења:
Салат овощной


Како рецепт? Се е-мејл рецепти директно преку е-маил или да се претплатите на RSS фидот на блогот! 

Оставете коментар успешно тука

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени *

*