салат с тунцом – рецепт.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Иако никој не рејтинг)
Loading ...

состојки


Што ви е потребно (прехранбени состојки) для приготовления салат с тунцом – рецепт.:
тунец с горохом и луком,варенная картошка 2 парчиња,мајонез,јајца 2 парчиња, домати 1 большой,огурец маринованный 2 парчиња,
Фото на готовиот сад:
салат с тунцом

настава (рецепт), Како да се готви:


Как приготовить салат с тунцом – рецепт.
выкладываем слоями тунец,картошка,,мајонез,,краставица, на терке,јајца 2 на терке,домати,мајонез, на 3 морожинецы

Фото Готови јадења:
салат с тунцом


Како рецепт? Се е-мејл рецепти директно преку е-маил или да се претплатите на RSS фидот на блогот! 

Оставете коментар успешно тука

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени *

*