салата “Уже весна” (без оценки) – рецепт.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Иако никој не рејтинг)
Loading ...

состојки


Што ви е потребно (прехранбени состојки) салати “Уже весна” (без оценки) – рецепт.:
2 пучка черемши(леверды)
4 вкрутую сваренных яйца
мајонез
малку сол
Фото на готовиот сад:
Салат Уже весна (без оценки)

настава (рецепт), Како да се готви:


Како да се подготви салата “Уже весна” (без оценки) – рецепт.
Леверду порезать,добавить порезанные кубиками яйца.Немного посолить и заправить всё это майонезом.

Фото Готови јадења:
Салат Уже весна (без оценки)


Како рецепт? Се е-мејл рецепти директно преку е-маил или да се претплатите на RSS фидот на блогот! 

Оставете коментар успешно тука

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени *

*