Шаурма домашняя – рецепт.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Иако никој не рејтинг)
Loading ...

состојки


Што ви е потребно (прехранбени состојки) для приготовления Шаурма домашняя – рецепт.:
Индюшиная грудка.
кромид.
зачини.
Газированная вода.
растително масло.
сол.
Кока-кола.
Фото на готовиот сад:
Шаурма домашняя

настава (рецепт), Како да се готви:


Как приготовить Шаурма домашняя – рецепт.


Фото Готови јадења:
Шаурма домашняя


Како рецепт? Се е-мејл рецепти директно преку е-маил или да се претплатите на RSS фидот на блогот! 

Оставете коментар успешно тука

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени *

*