Слоёная котлета(для гамбургера) – рецепт.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Иако никој не рејтинг)
Loading ...

состојки


Што ви е потребно (прехранбени состојки) для приготовления Слоёная котлета(для гамбургера) – рецепт.:
Мясо говядины или свинины.
шампињони, компири, кромид, крем 20%
Красный перец молотый, кари, куркума, укроп сушённый, црн пипер.
сол, соја сос.
Фото на готовиот сад:
Слоёная котлета(для гамбургера)

настава (рецепт), Како да се готви:


Как приготовить Слоёная котлета(для гамбургера) – рецепт.
Описан в пошаговом.

Фото Готови јадења:
Слоёная котлета(для гамбургера)


Како рецепт? Се е-мејл рецепти директно преку е-маил или да се претплатите на RSS фидот на блогот! 

Оставете коментар успешно тука

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени *

*