Вечера во брзање – рецепт.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Иако никој не рејтинг)
Loading ...

состојки


Што ви е потребно (прехранбени состојки) да се подготви вечера во брзање – рецепт.:
Вчера направи pasties “задоволство” от Амели и остался фарш, Соодветно на тоа, неговите свињи пилешки рецепт
шунка
Фото на готовиот сад:
Ужин на скорую руку

настава (рецепт), Како да се готви:


Како да се готви вечера во брзање – рецепт.
Шунка ситно сецкан
Во секое парче се стави на кутии и пресврт во ролна
Се пече во фолија додека не се подготвени
Јас конечно се отвори фолија, кафена


Фото Готови јадења:
Ужин на скорую руку


Како рецепт? Се е-мејл рецепти директно преку е-маил или да се претплатите на RSS фидот на блогот! 

Оставете коментар успешно тука

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени *

*