sallatë shtresa me açugat "Hamsa me pelerinë" – recetë.
çaj xhenxhefil – recetë.

çaj xhenxhefil – recetë.

Ora gatim: 10 min.

kompleksitet: i lehtë

sallatë meksikan me djathë – recetë.

sallatë meksikan me djathë – recetë.

Ora gatim: 20

kompleksitet: i lehtë

sallatë të ngrohtë me harengë, fasule dhe perime! – recetë.
sallatë “Olivier” i butë – recetë.

sallatë “Olivier” i butë – recetë.

Ora gatim: 20 min

kompleksitet: i lehtë

DEPRESIONI – Kabob MARGILAN natyrore me një pjatë e dytë e lakër – recetë.
Mish Wellington nga Gordon Ramsay – recetë.

Mish Wellington nga Gordon Ramsay – recetë.

Ora gatim: 60 min

kompleksitet: i vështirë

merak Spicy me gështenja dhe tagliatelle. drekë e diel – recetë.

receta e fundit

bra për 693 rubël

Ku mund të blej Bra.

autor:

Dërguar: 2015-11-23

Kohet e fundit rizbuluar një dyqan online veshje. Më parë, ajo ishte një dyqan i zakonshëm, si të gjitha vajzat. Një lloj sallë ekspozite me lecka që zvarritur nga jashtë, në përgjithësi, çdo gjë që ju ka pëlqyer. të gjithë […]

Lexo më shumë

 
forum femër auto

forum femër auto

autor:

Dërguar: 2015-11-12

A keni menduar ndonjëherë se si të shikoni forumin femërore makinë? Unë gjithashtu nuk mendoj se, por duke tejkaluar të gjitha disa që janë të përfaqësuara në runet, arriti në përfundimin se forma e vetme e denjë për marrëdhëniet në mes të grave, burrat dhe automjeteve është: […]

Lexo më shumë

 
Sanduiç lehtë për mëngjes

Sanduiç lehtë për mëngjes

autor:

Dërguar: 2015-07-26

Foto e gjellë përfunduar: Si të gatuaj sanduiç lehta për mëngjes Foto ushqimi gati:

Lexo më shumë

 
hikërror Shytat (ideja e regjistrimit të hikërror)

hikërror Shytat (ideja e regjistrimit të hikërror)

autor:

Dërguar: 2015-07-26

Foto e gjellë përfunduar: Si të gatuaj shytave hikërror (ideja e regjistrimit të hikërror) Foto ushqimi gati:

Lexo më shumë

 
sallatë “Sunny ditë” (me avokado)

sallatë “Sunny ditë” (me avokado)

autor:

Dërguar: 2015-07-25

Foto e gjellë përfunduar: Как приготовить Салат "Солнечный денек" (me avokado) Foto ushqimi gati:

Lexo më shumë

 
Rolls me perime dhe karkaleca deti

Rolls me perime dhe karkaleca deti

autor:

Dërguar: 2015-07-25

Foto e gjellë përfunduar: Si të gatuaj rrotullon me perime dhe prawns ngrënies Photo gatshme:

Lexo më shumë

 
meze me krisur

meze me krisur

autor:

Dërguar: 2015-07-25

Foto e gjellë përfunduar: Si të gatuaj meze me krisur ngrënies Photo gati:

Lexo më shumë

 
sallatë- garniturë

sallatë- garniturë

autor:

Dërguar: 2015-07-24

Foto e gjellë përfunduar: Si për të përgatitur sallatë- Ushqimet garniturë Fotografi të gatshme:

Lexo më shumë

 
Jam e Rowan

Jam e Rowan

autor:

Dërguar: 2015-07-23

Foto e gjellë përfunduar: Si të gatuaj bllokim e Rowan ngrënies Photo gati:

Lexo më shumë

 
apple pelte

apple pelte

autor:

Dërguar: 2015-07-21

Foto e gjellë përfunduar: Si të gatuaj mollë pelte Foto ushqimi gati:

Lexo më shumë

 
Fletushkat e mastikë

Fletushkat e mastikë

autor:

Dërguar: 2015-07-21

Foto e gjellë përfunduar: Si të gatuaj fletushka mastikë Foto ushqimi gati:

Lexo më shumë

 
Hook nga e gjelbër

Hook nga e gjelbër

autor:

Dërguar: 2015-07-21

Foto e gjellë përfunduar: Si të gatuaj Kuku iz Zeleni ushqim Photo Ready:

Lexo më shumë

 
kvas panxhar borscht për

kvas panxhar borscht për

autor:

Dërguar: 2015-07-20

Foto e gjellë përfunduar: Si të gatuaj kvas panxhar borscht për fotografinë e gjellë përfunduar:

Lexo më shumë