forum femër auto

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Ndërkohë që asnjë ratings)
Loading ...

A keni menduar ndonjëherë se si të shikoni forumin femërore makinë?

Unë gjithashtu nuk mendoj se, por duke tejkaluar të gjitha disa që janë të përfaqësuara në runet, arriti në përfundimin se forma e vetme e denjë për marrëdhëniet në mes të grave, burrat dhe automjeteve është:

Sibledy.ru

Logo Car Forum

>> SibLedy.ru <<

Dhe mos kini frikë “siberian” Forma e bashkangjitur, ka një atmosferë të ngrohtë, në gjendje për të mposhtur ftohtë përreth temperaturën e ajrit dhe të shkrihen në zemrat e njerëzve të cilët komunikojnë atje.

Unë kam qenë më e kënaqur nga shkon “komunikimi anonim”, njerëzit nuk janë të ngarkuar nga parimet morale janë të lumtur për të ndarë veprat e tyre intime dhe të turpshme.

Të them të vërtetën në shumë histori anonime qeshi me lot.

Në përgjithësi, unë rekomandoj.


Si recetë? Get recetave email direkt me e-mail ose të regjistroheni për RSS e blog! 

Lini një koment sukses këtu

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *

*