kutya gruri

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Ndërkohë që asnjë ratings)
Loading ...

përbërësit


Ja se çfarë ju duhet për të përgatitur Kutya grurë:

recetë

Foto e gjellë përfunduar:
Кутья пшеничная
Si të gatuaj gruri Kutya

udhëzim (recetë), Si të gatuaj:


Whole kokërr gruri Rotary(bollgur gruri) derdh ujë të ftohtë, kuzhinier deri zbutjen dhe hidhni në një sitë.

Gjysma filxhan mjaltë holluar 4 gota ujë, pour grurë, vënë në ngrohje të ulët, të sjellë në vlim dhe të ftohtë.
Foto ushqimi gati:
Кутья пшеничная


Si recetë? Get recetave email direkt me e-mail ose të regjistroheni për RSS e blog! 

Lini një koment sukses këtu

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *

*