Makarona me luleshtrydhe

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Ndërkohë që asnjë ratings)
Loading ...

përbërësit


Ja se çfarë ju duhet për makarona gatim me luleshtrydhe:

tagliatelle(ose çdo pasta tjetër) – 90 G

Olyv.maslo – 20G

Wine Belo suh.-50 g

Slivki33% – 100G

Luleshtrydhe e 50gr St

manaferrat(mjedër,manaferra dhe manaferrat dr.lesnye)-50G

Baileys liker – 15G

Foto e gjellë përfunduar:
Blankrecipe
Si të gatuaj makarona me luleshtrydhe

udhëzim (recetë), Si të gatuaj:


Boil makarona deri shkallë dente el(duhet të undercooked pak).në gjalpë 20 berries s rosto,pastaj derdh verë dhe të sjellë një çiban,pour krem ​​dhe vlim poshtë derisa të trasha(30-40sec),pour pijeve,të sjellë një çiban dhe shtoni makarony.Cherez 15 s hiqet,dehur bukur,krye me manaferrat dhe ju mund të sjellë në tryezë.Foto ushqimi gati:
Blankrecipe


Si recetë? Get recetave email direkt me e-mail ose të regjistroheni për RSS e blog! 

Lini një koment sukses këtu

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *

*