sallatë- garniturë

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...

përbërësit


Ja se çfarë ju duhet për të përgatitur një sallatë- garniturë:

Fusilli makarona mirë

1 Banka e bizele

turshi

proshutë ose sallam ose sallam pule

në përgjithësi, ajo që është në dorë

majonezë

Foto e gjellë përfunduar:
Blankrecipe
Si për të përgatitur sallatë- garniturë

udhëzim (recetë), Si të gatuaj:


vlim makarona

të gjithë përbërësit e tjerë të prerë

të gjitha të përziera me majonezë

shumë të shijshme dhe të kënaqshme veçanërisht mirë në të nxehtit në vend të garniturë nxehtë për barbeque, ose si një pjatë të veçantë me perime
Foto ushqimi gati:
Blankrecipe

Новые интересные рецепты, Крайне рекомендуем!


Понравился рецепт? Получайте свежие рецепты прямо на email или подпишитесь на RSS ленту блога! 

Оставьте свой комметарий тут

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*