Darka në një nxitim – recetë.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Ndërkohë që asnjë ratings)
Loading ...

përbërësit


Çfarë ju duhet (përbërësit e ushqimit) të përgatisë darkë në një nxitim – recetë.:
Dje bëri pasties “kënaqësi” от Амели и остался фарш, në përputhje me rrethanat, recetë e saj derr-pule
proshutë
Foto e gjellë përfunduar:
Ужин на скорую руку

udhëzim (recetë), Si të gatuaj:


Si të gatuaj darkë në një nxitim – recetë.
Ham copëtuar finely
Në çdo pjesë të vënë mbushje dhe kthesë në një listë
Piqem në petë derisa të gatshme
Më në fund u hap petë, për kafe


Foto ushqimi gati:
Ужин на скорую руку


Si recetë? Get recetave email direkt me e-mail ose të regjistroheni për RSS e blog! 

Lini një koment sukses këtu

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *

*